شرکت های زیرمجموعه هلدینگ کیمیا

شرکت کیمیا معادن سپاهان با تمرکز اصلی بر اکتشاف و بهره برداری معادن تاسیس شد. این شرکت متخصص در تولید کنسانتره آهن با ظرفیت اسمی 800000 تن در سال، تامین کننده شرکت های پیشرو در این صنعت است.
شایان ذکر است، این شرکت متعهد به مسئولیت زیست محیطی است و از روش‌های نوآورانه مانند سدهای باطله با پوشش ژئوممبرین و حوضچه‌های رسوب‌گذاری برای حفظ منابع استفاده می‌کند.
​​​​​​​شرکت کیمیا معادن سپاهان دارای آزمایشگاهی پیشرفته برای تجزیه و تحلیل دقیق است و از کیفیت در فعالیت های اکتشافی خود اطمینان حاصل می کند.​​​​​​​

​​کیمیا معادن سپاهان

کیمیا معادن سپاهان

شـرکـت فـولاد کـاوان حـامـی ایــرانــیــان (سهامی خاص) در سال 1397 با هدف احداث کارخانه گندلــه‌سازی به ظرفیت سالیانه 800000 تن در شهرک صنعتی یاسوکند واقع در 56 کیلومتری شهر بیجار استان کردسـتـان تأسیس گردیده است.
شـرکـت‌هـای فولاد مبارکه اصفهان (سـهامی عام) به میزان 60 درصـد و شرکت کیمیا معادن سپاهان (سهامی خاص) بـه مـیـزان 40 درصـد به عنوان سهامداران اصلی این شرکت می‌بـاشـنـد. 

احـداث کـارخـانـه گندله سازی مذکور در زمینی بـه مساحت 15 هکتار و طی قراردادی با کنسرسیوم شرکت‌های داخلی و خارجی در اواخر سال 1401 شروع گردید.

فولاد کاوان حامی ایرانیان

فولاد کاوان حامی ایرانیان

شرکت سینا سنگ در سال 1397 به جمع شرکت های محترم هلدینگ کیمیا پیوست و در حال حاضر این شرکت در بخش اکتشاف با وسعت 40 کیلومتر مربع در استان اصفهان به ویژه در مناطق شهرستان های خور و بیابانک فعالیت می کند. تمرکز اکتشاف بر روی کانی های چند فلزی مس، سرب و روی است. این شرکت با آغاز فعالیت های اکتشافی در سال 1398، از تخصص متخصصان معدنی در سراسر کشور بهره می برد. این منطقه معدنی قابل توجه پتانسیل امیدوارکننده ای را برای کانی های غیرفلزی و فلزی نشان می دهد. با شروع بهره برداری، هدف آن تامین نیازهای مواد اولیه استان و کمک به صنایع ملی است. 

سینا سنگ سپاهان​​​​​​​

سینا سنگ سپاهان

گروه کیمیا به منظور ورود علمی و تخصصی در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات مختلف فرآوری مواد معدنی اقدام به تاسیس شرکت تخصصی فنی مهندسی کانی فرآوران بن فن نموده که توسط تیمی از مهندسین با سابقه صنعت پایه گذاری شده است. این شرکت بر پایه دانش فنی روز و بهره گیری از تجربیات گرانبهای نیروهای اجرایی متخصص به همراه توان و ظرفیت طراحی پایه و تفضیلی خطوط تولید، اقدام به ساخت و نصب تجهیزات سنگین صنایع فرآوری مواد معدنی ازجمله مس، آهن و سرب و روی نموده و توانسته دستاوردهای بسیار ارزشمندی در این حوزه کسب نماید. 

کانی فرآوران بن فن​​​​​​​

کانی فرآوران بن فن

شرکت زمین کاوان که در سال 1392 تاسیس شد، به عنوان یک زیرمجموعه برجسته در مجموعه هلدینگ کیمیا قرار دارد. این شرکت با تمرکز بر ادغام استراتژیک تخصص فنی و علمی، با تلاش مشترک پرسنل ماهر درون گروه و تجربیات عمیق علمی و فنی کارشناسان کیمیا شکل گرفت. شرکت زمین کاوان در عمر نسبتا کوتاه خود پروژه های متعددی را با موفقیت اجرا کرده است که کارایی و مهارت خود را در خدمت به جامعه معدنی کشور به نمایش گذاشته است. دستاوردهای این شرکت شامل بیش از 400 کیلومتر مربع اکتشاف، شامل ارزیابی های اولیه و دقیق، و بیش از 18 هزار متر حفاری است. 

زمین کاوان کیمیا پردیس مهر

زمین کاوان کیمیا پردیس مهر

کیمیا دیجیتال به منظور ارائه فناوری های برتر در زمینه راه حل های تحول دیجیتال به مشتریان داخلی خود تأسیس شده است.
کیمیا دیجیتال در حال ارائه راه حل های مبتنی بر پلت فرم برای نفت و گاز، معدن، فلز، حمل و نقل، مالی، صنایع 4.0 است، در کنار پلتفرم ها، Kimia Dt  با خدمات مشاوره بسیار پیچیده از مشتریان خود پشتیبانی می کند.بیشتر در استراتژی های دیجیتال سازمان و کیمیا دی تی نیز نگران ارتقای دانش دیجیتال در بین مشتریان خود است، از این رو کیمیا دی تی در حال ارائه MBA های تخصصی رهبران دیجیتال و همچنین انتشار اولین صنعت 4.0 است.

  راه کارهای نوین کیمیا دیجیتال

 راه کارهای نوین کیمیا دیجیتال

شرکت نگین سنگ کویر که در سال 1348 تأسیس شد، با سهام خصوصی، بیش از نیم قرن است که نقش کلیدی در استخراج و فرآوری انواع سنگ های ساختمانی داشته است. این شرکت از طریق استقرار نیروهای متخصص و استفاده از بیش از 50 سال تجربه، دامنه فعالیت خود را به بیش از 30 کشور گسترش داده است. این شرکت که در زمینه شناسایی و فرآوری معادن سنگ تراورتن، تخته سنگ و مرمر تخصص دارد، از ماشین آلات پیشرفته ایتالیایی و ترکی در خطوط تولید خود استفاده می کند. سنگ های متمایز تولید شده عبارتند از تراورتن کرم، بژ، سنگ آهک قهوه ای اکسید و مرمر کلاسیک. 

شرکت نگین سنگ کویر​​​​​​​

نگین سنگ کویر

این شرکت بر تجارت تمرکز دارد و به عنوان یک حلقه حیاتی در زنجیره تامین عمل می کند. ماموریت این شرکت که توسط دفاتر استراتژیک در ایتالیا، امارات متحده عربی و روسیه پشتیبانی می شود، صادرات محصولات داخلی به بازارهای اروپا، کشورهای مستقل مشترک المنافع و کشورهای همسایه و در عین حال تامین به موقع قطعات به ویژه برای شرکت های تابعه است. 'RKS' نقش مهمی در مأموریت شکوفایی و گسترش هلدینگ کیمیا ایفا می کند.​​​​​​​

 رهپویان کیمیا سپهر​​​​​​​

 رهپویان کیمیا سپهر​​​​​​​

کشت و صنعت ققنوس نگین اسپادانا

شرکت کشت و صنعت که در سال 1393 در زمینی به مساحت 48000 متر مربع تأسیس شد، یکی از بازیگران کلیدی در صنعت پرورش شترمرغ است.این مجموعه طیف وسیعی از فعالیت ها را شامل می شود، از ظرفیت پرورش دهنده تا پرورش مرغ و تخم مرغ. این مجموعه با بهره گیری از تخصص نیروی کار خود و انجام سرمایه گذاری های لازم، قصد دارد چرخه فعالیت را از مبدا مزرعه تا بازار محصولات گوشتی و پروتئینی تکمیل کند. علاوه بر این، صنایع جانبی مانند چرم و محصولات تزئینی را بررسی می کند. این مجموعه با ایجاد اشتغال برای حدود 30 نفر، تولید گوشت سالم را در اولویت قرار داده و به بخش های مختلف صنعت کمک می کند. 

کشت و صنعت ققنوس نگین اسپادانا

شرکت مسافرت هوایی و جهانگردی طاووس طیف گسترده ای از خدمات را برای سفرهای فردی و گروهی ارائه می دهد. از رزرو بلیط هواپیما گرفته تا برگزاری تورهای غنی، یک ماجراجویی بی‌وقفه را تضمین می‌کنند. همکاری انحصاری با هتل های برتر و شرکت های حمل و نقل مطمئن سفرهای لذت بخش و ایمن را تضمین می کند. طاووس با ارائه خدمات مشاوره، خرید و پیگیری برای رزرو هتل های جهانی از طریق کانال های مختلف، با ارائه خدمات منحصر به فرد برای گردشگران خارجی از جمله خدمات گردشگری، بانکی، بهداشتی و زیارتی متمایز است. افتخار آنها در خدمات جامع ویزا، ساده کردن فرآیندهای اداری برای مسافران خاص است.

طاووس گشت اصفهان​​​​​​​

طاووس گشت اصفهان​​​​​​​

شرکت مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا پرواز با اهتمام به نوآوری در صنعت گردشگری، سیستمی پیشرفته را برای فروش پروازهای برنامه ای و چارتر معرفی کرده است. این ابتکار نشان دهنده تعهد اسپادانا به ارائه خدمات جدید و پویا و افزایش تجربه سفر برای مشتریان خود است. اسپادانا پرواز با ورود به قلمرو پروازهای سیستمی و چارتر به دنبال بازتعریف راه دسترسی مسافران و لذت بردن از سفرشان است و چشم اندازی تازه به چشم انداز خدمات مسافرتی اضافه می کند.

اسپادانا پرواز ایرانیان​​​​​​​

اسپادانا پرواز ایرانیان​​​​​​​

شرکت مسافرت هوایی و جهانگردی کیهان در سال 1389 مجوز فروش بلیط هواپیماهای داخلی و خارجی در تمامی مسیرهای مسافرتی را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرد.
در سال 1393، این شرکت خدمات خود را با اخذ مجوز بند B از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گسترش داد و به آن اجازه داد تورهای داخلی و خارجی را برگزار کند. شرکت مسافرت هوایی و جهانگردی کیهان با تخصص در عملیات B2B و فروش خدمات به آژانس های مسافرتی در استان اصفهان و فراتر از آن، به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ کیمیا نقشی حیاتی ایفا می کند.  بخش سفر و گردشگری کمک می کند.

کیهان گشت سپاهان ​​​​​​​

کیهان گشت سپاهان ​​​​​​​